Strona głównaEsportEMEA Masters Summer 2023: rywalizacja i wielkie nagrody w światowej lidze eSportu

EMEA Masters Summer 2023: rywalizacja i wielkie nagrody w światowej lidze eSportu

EMEA Masters Summer 2023, drugi turniej EMEA Masters, jest bardzo oczekiwanym wydarzeniem w światowej lidze eSportu.

To prestiżowe rozgrywki przyciągają uwagę zarówno fanów gry, jak i graczy Legacy of Legends z całej Europy, a obstawianie LoL na to wydarzenie na GG.Bet cieszy się obecnie niebywałą popularnością. W trakcie tego letniego turnieju 28 najlepszych drużyn z regionalnych lig zmierzy się ze sobą w fascynujących pojedynkach, aby określić, która ekipa jest prawdziwym mistrzem Europy w LoL.

EMEA Masters Summer 2023, będąc drugim turniejem serii EMEA Masters, przynosi ze sobą nowe wyzwania i emocje dla graczy oraz fanów esportu. To właśnie tam najlepsze drużyny europejskie z różnych lig krajowych spotykają się, aby zmierzyć się w zaciętej rywalizacji i dążyć do osiągnięcia mistrzostwa. Niezapomniane momenty i nieprzewidywalne widowiska są nieodłącznymi elementami tego prestiżowego wydarzenia.

Format imprezy

EMEA Masters Summer 2023 obejmuje różnorodny format, który testuje umiejętności i determinację zawodników. Najpierw rozegrane zostaną kwalifikacje, w których 28 drużyn zakwalifikuje się z lig krajowych. Z tej liczby, 12 drużyn awansuje bezpośrednio do fazy grupowej, a 16 drużyn będzie musiało walczyć w Play-In.

W fazie grupowej Play-In ekipy zostaną podzielone na grupy po 4 zespoły i rozegrają podwójny round robin w systemie Bo1. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy przechodzą do fazy pucharowej.

Następnie, w fazie pucharowej, zwycięzcy grupy spotkają się z wicemistrzami innych grup, a wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie Bo3. Zwycięzcy każdego meczu awansują do fazy grupowej, gdzie drużyny zostaną podzielone na cztery grupy i rozegrają podwójny round robin w systemie Bo1. Dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansują do fazy playoffów, gdzie rozgrywane będą pojedynki w trzybie Bo5.

Pula nagród i lokalizacja

Wielkość puli nagród to zawsze istotny czynnik w turniejach eSportowych, a EMEA Masters Summer 2023 nie zawodzi pod tym względem. Ogólna pula nagród wynosi imponującą sumę 150 000 EUR, która zostanie podzielona pomiędzy uczestników. Nagrody finansowe są rozdzielane w następujący sposób:

  • zwycięzca turnieju otrzyma 40 000 EUR;
  • drugie miejsce 25 000 EUR;
  • drużyny na miejscach 3-4 dostaną po 13 500 EUR;
  • zespoły na miejscach 5-8 otrzymają po 8 000 EUR;
  • miejsca 9-12 zdobędą po 4 000 EUR;
  • 13-16 miejsce zostanie nagrodzone kwotą 2 500 EUR.

EMEA Masters Summer 2023 odbędzie się w malowniczej francuskiej miejscowości Montpellier, a główne zawody rozegrane będą w Sud de France Arena. Turniej organizowany jest przez renomowaną firmę Riot Games, która jest odpowiedzialna za wiele znanych i cenionych gier eSportowych. EMEA Masters Summer 2023 składać będzie się zarówno z wydarzeń online, jak i offline, co sprawi, że fanów eSportu z całego świata zainteresuje ta emocjonująca rywalizacja.

Podsumowanie

EMEA Masters Summer 2023 obiecuje być niezwykle ekscytującym wydarzeniem dla fanów eSportu w Europie. Rywalizacja na najwyższym poziomie, ciekawy format turnieju i znaczna pula nagród sprawią, że drużyny będą dążyć do osiągnięcia mistrzowskiego tytułu. Przybywający gracze będą mieli okazję zademonstrować swoje umiejętności, a fani będą mieli okazję cieszyć się niezapomnianymi momentami i emocjami, które tylko eSport może dostarczyć. EMEA Masters Summer 2023 to niezwykłe spotkanie najlepszych drużyn i okazja do świętowania wspaniałej kultury eSportu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

REKLAMA
Reklamy na portalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię