Strona głównaEsportESPORT – najciekawsze wydarzenia w ofercie bukmachera!

ESPORT – najciekawsze wydarzenia w ofercie bukmachera!

Można powiedzieć, że 2020 rok to przełom dla świata esportu, szczególnie pod kątem popularności tej dyscypliny w ofercie legalnych bukmacherów. W związku z zawieszeniem większości rozgrywek – kibice, a także typerzy przenieśli się do wirtualnego świata w poszukiwaniu emocji.

ESPORT – najciekawsze wydarzenia w listopadzie!

W najbliższych dniach w świecie esportu nie zabraknie ciekawych wydarzeń i turniejów. Na pierwszy ogień idą zmagania w Counter Strike’u, gdzie odbywają się następujące rozgrywki:

  • GO Elgiganten Ligaen
  • GO BLAST Premier Showdown
  • GO Svenska Elitserien
  • GO ESL Meisterschaft

Counter Strike to gra komputerowa z gatunku first-person shooter, która swoją popularność zdobyła głównie za sprawą rozgrywki online. Na arenie odbywa się rywalizacja pomiędzy dwoma drużynami – terroryści vs antyterroryści. Jedna z drużyn musi bronić bombsite’u, a druga postara się go zdobyć i podłożyć ładunek bombowy

Na podstawie wydarzeń od początku pandemii można stwierdzić, że ESPORT rozwija się w ofertach legalnych bukmacherów. Wraz z rosnącą popularnością wśród typerów, zwiększa się również liczba dostępnych zdarzeń.

Obecnie oprócz typowania, która z drużyn wygra mecz, możesz również zwrócić uwagę na zakłady dotyczące sumy punktów, handicapy, linii konkretnego zawodnika czy wygranej na konkretnej mapie.

DOTA 2 i inne zmagania!

Oprócz Counter Strike’a, który można śmiało powiedzieć, zbudował fundamenty popularności esportu, w ostatnim czasie znakomite liczby przynoszą również zmagania w League of Legends, ale tych w najbliższym czasie nie znajdziesz w ofercie bukmacherów.

Jest za to Dota 2, w której zaplanowane są trzy turnieje:

  • Dota 2 Perfect World League
  • Dota 2 Realms Collide
  • Dota 2 Epic League Division 2

Oprócz klasycznych gier, które zagościły już w świadomości fanów esportu, a także bukmacherki – nie zdziw się, jeśli w najbliższym czasie znajdziesz zakłady dotyczące FIFY 21, czy też Rocket League.

FIFA w czasie pandemii mocno postawiła na rozwój esportowej rozgrywki. Większość najlepszych drużyn piłkarskich postanowiła stworzyć swoje odpowiedniki na wirtualnej murawie i zatrudniło do tego celu najlepszych zawodników. Jednym z takich przykładów jest choćby „Damie”, czyli Polak reprezentujący barwy AS Romy.

Sprawdź ofertę na esport -> www.bukmacherpzbuk.pl/

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

REKLAMA
Reklamy na portalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię