Strona głównaMobileAktualnościNajlepsze gry przeglądarkowe 2022

Najlepsze gry przeglądarkowe 2022

Internet dał ludzkości wyjątkową okazję – grać w gry wirtualne bez wychodzenia z domu. I za pomocą urządzeń mobilnych nie można wyjść z ulubionej gry, pomimo zmiany lokalizacji.

Jedną z najpopularniejszych rozrywek do tej pory jest darmowe spiny za rejestrację bez depozytu, które prawie całkowicie zastąpiły prawdziwe kluby gier.

Ale istnieje wiele innych ciekawych gier, które można wypróbować bez obciążania pamięci komputera nowymi plikami. Te gry są dostępne online w przeglądarce komputera, smartfona lub tabletu. Które z nich zyskały uznanie użytkowników w 2022 roku?

Gatunek

Istnieją trzy najpopularniejsze gatunki gier przeglądarkowych, różniące się pewnymi cechami rozgrywki i podstawą fabuły. Na licznych stronach internetowych są one wyróżniane w odrębnych działach:

  • stylistyka anime;
  • strategie;

To trzy z tych kategorii zajmują pierwsze miejsca we wszystkich rankingach popularności. Pomimo faktu, że w każdym gatunku opracowano ogromną liczbę gier, wśród nich wciąż wyróżniają się liderzy.

Anime

Często Gry tej kategorii są tworzone na podstawie serii anime: na ich podstawie lub jako kontynuacja. Gatunek ten charakteryzuje się charakterystycznym rysunkiem stylistycznym. Gry Anime są najczęściej tworzone w dwuwymiarowej grafice.

Rise of Angels

Rise of Angels jest wyjątkiem od powyższego stwierdzenia, ponieważ jest rysowany w 3D. wyróżnia się szerokim zakresem możliwości w zakresie dostosowywania wizerunku postaci w grze. Jego obraz można opracować do najdrobniejszych szczegółów, aby uczynić go tak wyjątkowym, jak to możliwe.

Gra ma ciekawą fabułę, w centrum której-zwykły człowiek, który stał się ofiarą wraku. Z woli losu znajduje się na tajemniczej wyspie, gdzie czeka go już przygoda.

Sword Art Online

Reinkarnacja tej gry w świecie Internetu pozwala wszystkim fanom serii o tej samej nazwie, aby odwiedzić Buty swoich ulubionych bohaterów. Wydarzenia rozgrywają się w centrum znanych lokalizacji, a postacie używają tej samej broni, co w filmie.

Układ gry – bogata funkcjonalność, wpływająca na poprawę mieczy i ostrzy. Z bronią można zrobić prawie wszystko. Jednocześnie można go nie tylko pompować, ale także ozdobić rzadkimi klejnotami.

Serenia Fantasy

Serenia Fantasy nie jest narysowana dokładnie zgodnie ze stylem anime. Reprezentuje coś pomiędzy tym gatunkiem a grami z początku XXI wieku.

Gracze otrzymują praktycznie nie kończącą się liczbę zadań. Oprócz nich użytkownicy mogą polować na wilkołaki, a następnie zorganizować zabawną maskaradę. Jeśli graczowi uda się pokonać dowolnego potwora, ma możliwość przekształcenia się w niego na chwilę.

Kostiumy dostępne dla głównego bohatera pochodzą z najpopularniejszych seriali anime, o czym entuzjastycznie mówią wszyscy fani tego gatunku.

Strategie

Te gry są odpowiednie dla tych, którzy chcą nie tylko miło spędzić czas, ale także lekko rozciągnąć mózg. Chociaż można to zrobić w casino-online24.pl/poker/ z prawdopodobieństwem wygrania prawdziwych pieniędzy. Strategie będą musiały myśleć, planować i budować przyszłość swojej cywilizacji, chroniąc ludzi przed zagrożeniami zewnętrznymi.

Forge of Empires

Najbardziej uderzającym przykładem klasycznej strategii jest Forge of Empires. Historia zaczyna się od okresu jaskiniowców, którzy przechodzą każdy z etapów rozwoju ludzkości, idąc daleko w przyszłość.

Budowanie i wojna to nie jedyne cele gracza. Musi prowadzić poważne negocjacje dyplomatyczne, tworzyć śmiercionośną broń, rozwijać naukę, a nawet wydobywać minerały.

Imperial Hero

Kolejna ekscytująca strategia – Imperial Hero. Ale koncentruje się na walce z podstępnymi złoczyńcami, poszukiwaniu rzadkich przedmiotów i ciągłych walkach o tron. Gra jest dosłownie wypełniona ciekawymi wyzwaniami, które są regularnie aktualizowane, aby produkt nie był zmęczony użytkownikami. Gra ma drugą część, która jest również wysoko oceniana przez graczy.

Strzelanki

Są to gry w stylu strzelanin między drużynami, najczęściej z perspektywy pierwszej osoby. Wśród gier przeglądarkowych zajmują ważne miejsce, ponieważ są dość dynamiczne i nie pozwalają się nudzić.

Begone

Begone ma pewne cechy podobne do Counter Strike niż najprawdopodobniej i wynika z jego popularności. Gra opracowała duże mapy wypełnione atmosferycznymi lokalizacjami:

  • obiekty przemysłowe,
  • ogromne nieużytki,
  • terenami zamkniętymi.

Broń używana w grze istnieje w rzeczywistości. Gracze mogą wybrać jedną z dwóch drużyn. Pomimo nieco niedopracowanej grafiki, gra okazała się interesująca i ekscytująca. Biorąc pod uwagę możliwość uruchomienia go nawet na starszych komputerach, strzelanka zasługuje na najwyższe oceny.

Wynik

Tak więc gry przeglądarkowe mogą być naprawdę interesujące. Dają one możliwość zanurzenia się w rozgrywkę z głową, bez przeciążania komputera niepotrzebnymi plikami. Możesz grać w takie gry na prawie każdym komputerze.

Artykuł sponsorowany

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

REKLAMA
Reklamy na portalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię