Strona głównaEsportNajważniejsze zmiany w LoL 13.12

Najważniejsze zmiany w LoL 13.12

W nieustannie rozwijającym się świecie gier, League of Legends (LoL) nadal przyciąga graczy częstymi aktualizacjami i poprawkami. Najnowsza aktualizacja, wersja 13.12, wprowadza szereg znaczących zmian, które obiecują zmienić wrażenia z rozgrywki.

Od modyfikacji bohaterów po przeróbki przedmiotów, aktualizacja ta wprowadza kluczowe modyfikacje, które bez wątpienia wpłyną na meta i strategie stosowane przez graczy. Ponieważ społeczność z niecierpliwością oczekuje na wdrożenie tych zmian, zagłębmy się w szczegóły aktualizacji LoL-a 13.12 i zbadajmy potencjalne implikacje, jakie ma ona dla gry.

Najważniejsze zmiany w LoL 13.12

W wyczekiwanej aktualizacji 13.12 League of Legends (LoL) twórcy wprowadzą znaczące zmiany, które przekształcą system rankingowy gry i wpłyną na krajobraz rywalizacji. Mając na celu utrzymanie prestiżu wysokich rang, aktualizacja zmieni kolejkę rankingową oraz sposób określania przyszłych rang. Dodanie nowej rangi, znajdującej się pomiędzy Platynową i Diamentową, ma na celu wprowadzenie większej równowagi do rozgrywki na średnim poziomie, co może wpłynąć na league of legends zakłady bukmacherskie, a także na którą na ostatnie zmiany w podziale.

Co więcej, nadchodząca aktualizacja zwraca uwagę na 19 bohaterów, którzy otrzymają zmiany w swoich umiejętnościach i atrybutach. Deweloperzy skupili się w szczególności na bohaterach z kolejki solo z niższym współczynnikiem zwycięstw, obiecując zmianę meta w drugiej połowie sezonu. Bohaterowie tacy jak Ashe, Gangplank, Kai’Sa, Nasus, Orianna, Ryze, Sivir i Viktor otrzymają wzmocnienia, podczas gdy bohaterowie tacy jak Gragas, Kha’Zix, Kog’Maw, Kayn, Lulu, Malphite, Rell, Yuumi i Zeri zostaną poddani poprawkom. Rumble i Lucian również otrzymają drobne poprawki, aby dostosować się do ogólnego kierunku aktualizacji.

Co więcej, na horyzoncie pojawią się zmiany w przedmiotach, wpływające na dochód ze złota na środkowej linii, przedmioty takie jak Immortal Shieldbow, Moonstone Renewer i Phantom Dancer, podczas gdy inne, takie jak Cadaverous Censer, Bloodthirster, Stormrazor, Rapid Firecannon i red buff, zostaną osłabione. Oczekuje się, że wyczekiwany patch 13.12 zostanie wydany 15 czerwca, a gracze z regionu Oceanic jako pierwsi doświadczą nowych zmian. Konkretne daty przestoju serwerów zostaną ogłoszone w najbliższych dniach.

W szczególności, smakołyki dla zwierzaków będą teraz zapewniać dodatkowe złoto, zwiększając się z 20 do 25 sztuk złota. Obrażenia czerwonego wzmocnienia zostaną zmniejszone z 10-78 do 10-75, a efekt spowolnienia zmniejszy się do 5-20% dla ataków wręcz i 5-10% dla ataków dystansowych. Jeśli chodzi o niebieskie wzmocnienie, przyspieszenie umiejętności będzie się wahać od 5 do 20 jednostek, w zależności od poziomu bohatera. Wreszcie, gracze mogą spodziewać się wprowadzenia nowego bohatera, Naafiri, w następnej aktualizacji.

Których bohaterów warto wypróbować?

Po wydaniu aktualizacji 13.12 w League of Legends gracze z niecierpliwością odkrywają nowego bohatera wprowadzonego przez Riot Games: Naafiri. Filmowy zwiastun prezentujący naturę i umiejętności Naafiri zachwycił społeczność, podkreślając zaangażowanie Riot Games w dostarczanie wciągających wrażeń w grze.

Jako czwarty Darkin, który dołączył do składu, Naafiri wnosi unikalny zestaw umiejętności i potencjał jako potężny zabójca średniego zasięgu. Podczas gdy niektórzy dziennikarze spekulują na temat jej potencjału jako biegłego zabójcy, prawdziwy zakres umiejętności Naafiri pozostaje owiany tajemnicą.

Podczas gdy większość graczy przyjęła nową aktualizację z zadowoleniem, istnieją pewne kontrowersyjne aspekty, a jednym z nich jest interakcja Zoe z przedmiotem Szpon Świstaka. Wcześniej Zoe mogła zbierać odłamki zaklęć za pomocą swojej umiejętności Złodzieja Zaklęć, ale teraz może również zbierać aktywną zdolność Szponu Świstaka, mimo że przedmiot nie ma aktywnego komponentu.

W miarę jak społeczność League of Legends zagłębia się w zawiłości aktualizacji 13.12, staje się jasne, że dynamiczna natura gry nadal zapewnia bogactwo możliwości i niespodzianek. Zachęcamy graczy do esport live betting Vulkan, gdyż właśnie tak możesz legalnie i bezpiecznie wesprzeć ulubiona drużynę.

Podsumowując, wprowadzenie Naafiri i zmian w aktualizacji 13.12 wprowadziło nowe emocje do społeczności League of Legends. Niezależnie od tego, czy chodzi o opanowanie unikalnego stylu gry Naafiri, czy dostosowanie się do zmian wprowadzonych przez aktualizację, gracze mogą spodziewać się dynamicznych i wciągających wrażeń podczas poruszania się po konkurencyjnym krajobrazie gry.

Artykuł sponsorowany

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

REKLAMA
Reklamy na portalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię