Strona głównaMobileAktualnościPopularne gry na iOS w 2022 r.

Popularne gry na iOS w 2022 r.

Gry z wysokiej jakości grafiką i pięknym funkcjonalnym interfejsem mogą być nie tylko na komputerze. Nowoczesne telefony są bardzo często wykorzystywane jako platformy do gier, niemal tak dobre jak gry na komputerze.

Mają one wystarczająco dużo funkcji i mocy, aby uruchomić pełnowartościowe projekty. Wszystkie popularne serwisy internetowe korzystają zarówno z oficjalnych aplikacji, jak i mobilnych wersji swoich platform. Na przykład, wszystkie popularne i kasyna bez depozytu dla Polaków posiadają odpowiednie wersje na popularne platformy mobilne.

Takie dostosowanie wyjaśniają:

  • wygoda korzystania z aplikacji mobilnej;
  • możliwość grania zawsze i wszędzie;

Smartfony są używane znacznie częściej niż komputery osobiste: ich wszechstronność i wygoda praktycznie zastępują komputery. Aby ułatwić Ci decyzję, w które gry zagrać, przynosimy Ci listę najlepiej sprzedających się gier na iOS w 2022 roku.

Dziesięć najlepszych darmowych gier na iOS

Brawl Stars: niezwykle popularna strzelanka MMO z krótkimi i emocjonującymi walkami. Gracz ma możliwość gry solo lub w drużynach. W grze wcielamy się w jedną z wybranych postaci, która posiada swoje indywidualizujące cechy. Gra jest bardzo dynamiczna i zróżnicowana. Pomimo tego, że gra jest darmowa, gracz jest zachęcany do pompowania swojej postaci, kupowania za pieniądze boosterów, skórek.

Call of Duty: to mobilna wersja popularnej i znanej gry. Gra przeznaczona jest tylko dla użytkowników powyżej ósmego roku życia.

Minecraft earth: to mobilna wersja Minecrafta, która została zaktualizowana o dodatkowe funkcje: teraz możesz budować budynki i walczyć z wrogami na ulicach, mając połączenie ze światem rzeczywistym. Between Us: gra jest podobna w zasadzie do Mafii: wśród kilku graczy jest dwóch zdrajców i trzeba ich zdemaskować. Gra jest darmowa, ale z reklamami, które można wyłączyć za opłatą.

PUBG mobile: Celem PUBG mobile jest ukończenie bitwy i zebranie jak największej ilości broni. Gra zajmuje dość dużo miejsca. Battle for Polytopia: to gra strategiczna, w której tworzysz cywilizację i walczysz z inną. Grafika jest średnia, ale gra jest jasna i ciekawa.

Exit the gungeon: to gra zręcznościowa o wystarczająco dobrej jakości i kolorowej grafice.

Marvel: Battle of Champions: Dla fanów superbohaterów i bitew, wysokiej jakości grafiki i przyjaznego interfejsu.

Asphalt 9: Legends: jedna z najlepszych darmowych gier wyścigowych z grafiką wysokiej jakości, wieloma mistrzostwami i ciekawymi trasami. Minusem jest to, że w grze znajdują się dość natrętne płatne usługi.

Genshin Impact: to gra w stylu anime od azjatyckich deweloperów.
Aplikacja działa na najnowszej generacji iPhone’ów i iPadów i wymaga sporo pamięci, około ośmiu gigabajtów.

Dziesięć najlepszych płatnych gier na ios

Platforma ios znana jest z bardzo wysokiej jakości i sensownych płatnych aplikacji. Niektóre gry są ekskluzywne dla tej platformy i nie nadają się na inne platformy.

Niektóre z popularnych płatnych gier, które zostały dostosowane do platformy ios to:

Altos Odyssey: ciekawy strażnik z przejrzystym i jakościowym interfejsem, odpowiednią muzyką i łatwą nawigacją.

Minecraft: popularna gra do odkrywania różnych światów i tworzenia różnych struktur. Świat gry jest ogromny i z pewnością spodoba się każdemu. Plague inc. to gra symulacyjna, która w dzisiejszych czasach stała się bardzo popularna. Jego zadaniem jest zniszczenie całej ludzkości poprzez rozprzestrzenianie chorobotwórczego wirusa.

Five Nights at Freddys 2: zaktualizowana wersja znanej gry, która wymaga dużo pamięci, około dwóch gigabajtów.

Grand Theft Auto: San Andreas: znana i lubiana gra z wysokiej jakości grafiką i muzyką dostosowana do urządzeń mobilnych. The Secret Elevator Remanstered: Gra przygodowa z elementami pierwszoosobowego horroru.

Ski Safari 2: rodzinna gra wyścigowa z kreskówkowymi bohaterami za czysto symboliczną cenę;

Driving Zone 2: gra z otwartym światem z realistyczną grafiką i opcjami tuningu samochodów. W grze nie ma żadnych reklam.

Hitman Sniper: gra symulacyjna: spróbuj swoich sił jako snajper. Wyścigowa gra przygodowa, w której musisz uratować swoje życie w czasie apokalipsy zombie.

Platforma iOS jest bardzo popularna na całym świecie. Wynika to głównie z faktu, że jest to zamknięta platforma, która chroni dane osobowe swoich użytkowników. Z tego powodu wiele gier jest przystosowanych do urządzeń mobilnych z tą platformą.

Artykuł sponsorowany.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

REKLAMA
Reklamy na portalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię