Bungee KRUX SCORPIUS PRO

  0
  Krux Scorpius Pro

  Wśród graczy istnieją dwa, duże problemy, które śnią się nam po nocach i przyprawiają o gęsią skórkę – docieranie do końca podkładki podczas clutchy w Counter Strike’u oraz irytujący kabel od myszki. Na szczęście jesteśmy już w 21. wieku, technologia poszła do przodu, a razem z nią odchodzą powoli problemy, które kiedyś wydawały się niemożliwe do rozwiązania.

  Z terminem „bungee” na pewno zaznajomieni są już fani esportu, okazjonalne śledzący mecze CS-a. Tam na biurku każdego z graczy znajduje się z pozoru dziwnie wyglądające, elastyczne urządzenie, na którym wisi kabel od myszki. Dzięki firmie KRUX i ich widowiskowemu produktowi, Scorpius Pro, waszym kablem może zacząć zarządzać czarny skorpion.

  Wystarczy przykleić Scorpiusa do blatu biurka, przeciągnąć przez jego ogon kabel myszki i gotowe. Nie będziecie więcej musieli martwić się o takie drobiazgi podczas sytuacji 1v3 w Counter Strike’u. Ponadto, po bokach Scorpiusa zostały umieszczone dwa, łatwo dostępne wejścia USB, które znacznie ułatwią Wam życie, kiedy będziecie potrzebować do nich szybki dostęp. Zamiast szukać wolnego miejsca w obudowie swojego komputera wystarczy sięgnąć do skorpiona, który znajduje się na wyciągnięcie ręki.

  Cena: 500 zł Strona produktu