Fotel dla graczy SPC Gear EG450

  0

  Odpowiedni fotel to podstawa jeżeli chodzi o granie i naukę przy komputerze. Ten często lekceważony element wyposażenia może stanowić o naszym zdrowiu oraz samopoczuciu. SPC doskonale zdaje sobie z tego sprawę i od lat przygotowuje dedykowane graczom fotele. W śród nich jest model EG450.

  SPC Gear EG450 jest fotelem ergonomicznym zaprojektowanym z myślą o zapewnieniu komfortu użytkownikom. Jest to coś, co docenią zarówno zapaleni gracze jak i osoby długo pracujące przy komputerze. Specjalne ergonomiczne kształty oparcia podpierają plecy zapewniając właściwą pozycją oraz niesamowitą wygodę.

  Dzięki obiciu z oddychającego materiału oraz kanałom wentylacyjnym powietrze może swobodnie przepływać, a nasze plecy i pośladki nie przegrzewają się, co dodatkowo zwiększa komfort. Oparcie SPC Gear EG450 zbudowane jest z 5 odrębnych segmentów, z których każdy zapewnia podparcie dla innej części pleców i kręgosłupa. Jest on dostosowany do użytkowników o wzroście od 1,6 do 1,85 metra.

  Wysokiej jakości tkanina, którą pokryty jest SPC Gear EG450 zapewnia właściwą cyrkulację powietrza. Wnętrze fotela zostało wypełnione pianką tłoczoną na zimno, która idealnie dopasowuje się na naszych anatomicznych kształtów, jednocześnie nie odkształcając się trwale. Takie połączenia zapewnia wygodę i wytrzymałość na lata.

  Gracze docenią również możliwość regulacji podłokietników zarówno w kierunkach góra-dół, przód-tył oraz na boki. Z kolei zagłówek możemy regulować w pozycji góra-dół oraz dobierać odpowiedni kąt nachylenia. Synchroniczny mechanizm odchylania oparcia oraz siedziska zapewnia idealne dopasowanie i zapewnienie stałego komfortu.

  Model ten dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz czerwonej z dodatkami. Jest to zatem idealny element zarówno początkującego jak i dorosłego gracza.

  Cena: 600 zł Strona produktu