Strona głównaWiadomościProjekt Capital Wasteland został odwołany, możemy jeszcze liczyć na Fallout 4 New...

Projekt Capital Wasteland został odwołany, możemy jeszcze liczyć na Fallout 4 New Vegas mod

Gdy ktoś ma dobry pomysł i zapał do pracy, zwykle musi stać się coś co podetnie mu skrzydła i brutalnie wbije w ziemię. Tak było i tym razem.

Jakiś czas temu pisaliśmy o projekcie Capital Wasteland mającym na celu przeniesienie Fallout 3 na silnik Fallout 4. Projekt zapowiadał się wyśmienicie i miał bardzo duży potencjał, jednak zespół projektowy musiał zrezygnować z dalszego prowadzenia prac. Powodem są problemy prawne jakie mogły pojawić się przez wykorzystanie głosów z Fallout 3.

Smutna wiadomość, ponieważ projekt zapowiadał się bardzo ciekawie. Podobne problemy mogły spotkać również inny świetnie zapowiadający się mod przenoszący Fallout New Vegas na silnik Fallout 4. Jednak w tym przypadku ekipa deweloperska poszła krok dalej i wszystkie głosy nagra ponownie unikając tym samym problemów prawnych.

W przeciwieństwie do innych zespołów, takich jak Level Desing lub Asset Creation, nasz zespół Voice Acting będzie działał niezależnie, współpracując z aktorami głosowymi i dobierając ich pod względem głosu do odgrywanej postaci. Oznacza to, że zespół VA będzie pracował nad innymi rzeczami niż pozostała część zespołu i uwzględniliśmy to w procesie planowania.

Jednak ze względów na sposób pracy zespołu VA może dojść do sytuacji, że cześć postaci z gry przez pewien czas nie będzie miała lektora głosowego. Sądzimy, że takie podejście pozwoli nam na bieżąco śledzić projekt i utrzymać jego wysoki standard.

Tak więc, oficjalnie Capital Wasteland został anulowany. Pozostaje wierzyć, że Fallaout 4 New Vegas szczęśliwie dotrwa do końca bez żadnych przykrych niespodzianek i będziemy mieli okazję w niego zagrać.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię