Strona głównaGryZbliża się wielka wyprzedaż gier na platformie Steam

Zbliża się wielka wyprzedaż gier na platformie Steam

Miłościwie nam panujący Gaben ponowi atak na portfele graczy. Nie zamierza nikogo oszczędzić…

Serwis Steam Database, który to kilka już razy wywróżył start promocji na Steamie, kolejny raz zapowiada, że nadchodzi wyprzedaż na gry. Cała biblioteka tytułów PC dostępna na platformie Valve przez krótki czas będzie cenowo atrakcyjniejsza niż zwykle. Ród Gabenów wykona masową egzekucję, obniżając niektóre gry nawet o kilkadziesiąt procent ceny.  

Początek makabry miałby nastąpić już 21 czerwca, więc idealnie termin letniej wyprzedaży zgrałby się z kalendarzowym rozpoczęciem lata. Dlatego nawet jeśli pogoda nie dopisze, to i tak poczujemy prawdziwe ciepło uderzające wprost z growych ofert.

Zagadką jednak pozostaje, jak długo utrzyma się stan wyprzedażowej gorączki. Prawdopodobnie zaczniemy zamykać portfele i sakiewki w okolicach 3-4 lipca, bowiem spoglądając na poprzednie akcje promocyjne można zauważyć, że kończyły się dokładnie po 13 dniach cyfrowych żniw.

Macie już spisany plan działania? Jeśli nie to zacznijcie układać sobie najgorsze scenariusze, bo chyba żaden portfel nie ujdzie z życiem.   

Źródło: Steam Database

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię