Strona głównaRecenzjeAkcesoriaHyperX DRIFTER - test gamingowego plecaka

HyperX DRIFTER – test gamingowego plecaka

Wnętrze

DRIFTER został wyposażony w dwie oddzielne komory. Pierwsza, mniejsza, otwiera się z boku i z powodzeniem zmieścimy w niej tablet, książki czy papierową teczkę z dokumentami. Jej ściany zabezpieczone są od wewnątrz dodatkowo gąbką, co zabezpieczy przechowywaną zawartość. Zabrakło mi tu jednak wewnętrznej kieszonki z siatki na jednej ze ścian, która pozwalałby na przenoszenie drobiazgów w taki sposób żeby nie spadały na dno.

Na szczęście tego typu kieszonki znajdują się w komorze głównej, która pełna jest dodatkowych przegródek oraz kieszeni. Najważniejszą z nich jest kieszeń do przenoszenia 15-calowych laptopów, dodatkowo wyposażona w gumową opaskę z rzepem, która utrzyma przenoszony sprzęt na miejscu. Ścianki kieszeni na laptopa mają piankę zabezpieczającą nasz gamingowy ładunek. Zaraz obok mamy mniejszą komorę, w której z powodzeniem zmieścimy ładowarkę, mysz, oraz inne peryferia. Z powodzeniem zmieści się tam również tablet. Tak jak poprzednia kieszeń również, ta również zabezpieczona jest dodatkową pianką ochronną w przegrodzie. Pianka ochronna znajduje się również w „podłodze” plecaka, więc stawiając go na ziemi minimalizujemy ryzyko stłuczenia boku laptopa.

W największej części komory z powodzeniem zmieścimy klawiaturę, mysz czy kilka puszek z „paliwem”, jakiego będziemy potrzebowali na wieczorne granie z przyjaciółmi. Na przedniej ścianie głównej komory znalazło się miejsce na swego rodzaju organizer, składający się z jednej większej oraz czterech małych komór zamykanych na zamek błyskawiczny. Z powodzeniem zmieścimy w nich przenośny dysk, pendrive’y, długopisy i inne małe przedmioty, które nosimy ze sobą, a zwykle bezwładnie przemieszczają się po plecaku i mamy problem z ich odnalezieniem. W ostatniej przegródce zmieścimy zestaw słuchawkowy lub dokumenty. W komorze tej znajduje się również przewód USB o długości metra, o którym wspominałem wcześniej.

Dodatkowym gadżetem jaki otrzymujemy wraz z plecakiem jest folia zabezpieczająca do samodzielnego nadmuchania, dodatkowo zabezpieczająca przenoszony sprzęt. Widać w tym przypadku, że HyperX stawia na bezpieczeństwo przenoszenia naszych cennych urządzeń.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

Exit mobile version