Among Us – twórcy pokazują fragment nowej mapy

Zbigniew Pławecki

Among Us – twórcy pokazują fragment nowej mapy

Among Us, gra, w której mordujemy naszych kolegów w kosmosie, wkrótce otrzyma nową mapę. Będzie to kolejny rodzaj statku kosmicznego.

Twórcy gry, Innersloth, umieścili dzisiaj w internecie grafikę przedstawiającą fragment nowej mapy. Oprócz tego poinformowali graczy (a może ostrzegli?), żeby wyczekiwali dużego ogłoszenia, które ma nastąpić w grudniu na The Game Awards. Gala ta to zawsze okazja do pokazania się dla wielu twórców gier i ich projektów, bo trailery są wyświetlane pomiędzy kolejnymi nagrodami. Najwyraźniej więc twórcy Among Us mają nam coś nowego do pokazania. Gala ma się odbyć 10 grudnia.

Advertisement

Among Us mapa

Niedawno Innersloth ogłosili, że pracują nad nową, dużą mapą jako darmowym updatem do gry. Nowa mapa ma być większa niż Polus i oczywiście otrzymać nowe zadania. Z grafii można wywnioskować, że nieco przypomina starą grę flashową – Henry Stickmin.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły