Kontakt

Masz jakieś nurtujące Cię pytanie, problem, a może potrzebujesz dobrego miejsca na reklamę w sieci? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pisz, dzwoń i dobijaj się do naszych otwartych drzwi. Udzielimy Ci wszelkich informacji – nie zamierzamy zostawić kogokolwiek bez odpowiedzi.

Adres firmy:
GAMING SOCIETY SP Z O O
ul. Prosta 5A
05-090 Raszyn
KRS 0000724916
REGON 369793411
NIP 5342581876
biuro@gamingsociety.pl

Materiały prasowepress@gamingsociety.pl

Dział reklamy: reklama@gamingsociety.pl
Dział marketingu: marketing@gamingsociety.pl

Dawid Szczepanek – CEO/PRM
dawid.szczepanek@gamingsociety.pl

Redakcja:

Piotr Gołąb – redaktor prowadzący, szef działu hardware
piotr.golab@gamingsociety.pl

Tomasz Alicki – redaktor, szef działów gry
tomasz.alicki@gamingsociety.pl

Zbigniew Pławecki – redaktor, specjalista ds. esportu
zbigniew.plawecki@gamingsociety.pl

Marcin Czajka – redaktor, szef działu retro
marcin.czajka@gamingsociety.pl

Reklama na GamingSociety.pl

Gaming Society to specjalistyczny serwis dla graczy, który codziennie dostarcza najświeższe informacje ze świata gier, esportu i hardware. Czytelnicy znajdują też u nas zrozumiałe poradniki oraz recenzje zarówno gier, jak i sprzętu. Stawiamy na stały rozwój i dynamicznie zwiększamy oglądalność zarówno strony WWW, jak i naszych profili w Social Media.

Co warto dodać, działalność Gaming Society wychodzi przy tym poza strefę Internetu – ze społecznością graczy integrujemy się również na efektownych, wysokometrażowych stoiskach, pełnych technologii VR (mamy na stanie m.in. 2 bieżnie Virtuix Omni) i najnowszych sprzętów. Kilkukrotnie zaufali już nam organizatorzy Good Game Warsaw i Comic Conu.

Nasza oferta reklamowa zawiera zarówno standardowe formaty displayowe, reklamę natywną, jak i dopasowane do potrzeb Klientów akcje partnerskie czy współpracę eventową.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt. Gwarantujemy profesjonalne podejście i terminowość realizacji.