Battlefield 2042 przejdzie na model free-to-play?

SoSlowGamer

Według najnowszych doniesień Battlefield 2042 może stać się darmową grą. W ten sposób EA chce uratować swoją nieudaną produkcję.

W sieci pojawiły się doniesienia sugerujące, że Battlefield 2042 przejdzie na model free-to-play. Autorem tych rewelacji jest znany branżowy insider Tom Henderson. Według niego EA DICE oraz EA może rozważać  przejście na darmowy model rozgrywki. Na profilu Hendersona na Twitterze pojawił się wpis sugerujący, że wydawca BF jest bardzo rozczarowany wynikami produkcji i bierze pod uwagę różne możliwości. Wśród nich jest również zmiana modelu dystrybucji gry. Oczywiście nie jest powiedziane, że zostanie taka decyzja ostatecznie podjęta.

Advertisement

Zobacz: Hextech Mayhem to świetna rytmiczna platformówka, która będzie błyszczeć na Switchu

Wiadomo tylko, że EA DICE musi coś z robić, BF2042 okazało się sporym rozczarowaniem. Gra jeszcze przed premierą miała sporo problemów co zaowocowało negatywnymi opiniami społeczności. Przejście na darmowy model mogłoby zachęcić wielu graczy do gry. Teraz pozostaje czekać na reakcję dewelopera.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły