Battlefield 2042 za porażkę gry obwinia Halo Infinite i Covid

Tomasz Alicki

Battlefield 2042 za porażkę gry obwinia Halo Infinite i Covid

Według przedstawicieli Electronic Arts są dwa główne powody, dlaczego Battlefield 2042 nie przyjął się dobrze wśród graczy. 

Battlefield 2042 nie spełnił oczekiwań graczy i Electronic Arts. Wydawca zapowiadał już, że planują dalej rozwijać grę i w pewnym momencie krążyły nawet plotki o przejściu na free to play. Zanim to jednak nastąpi, EA postanowiło ustalić najważniejsze problemy najnowszej odsłony BF-a.

Advertisement

Zobacz: CD Projekt założył konto na TikToku

Według najnowszego raportu XFire Laura Miele trzymająca pieczę na studiami EA zwołała ostatnio krótkie spotkanie w sprawie Battlefielda. Początek gry był bardzo dobry i wiele osób zdecydowało się na jej zakup. Kilka dni przed oficjalną premierą niespodziewanie zadebiutowało jednak Halo Infinite, które częściowo zabiło hype wokół gry.

Ponadto, Covid pokrzyżował wiele planów deweloperów. Twórcy trafili na problemy, z którymi wcześniej nie musieli sobie radzić. Jest to temat, który regularnie przewija się przez ostatnie parę lat. Covid zaskoczył cały świat, w tym studia pracujące nad nowymi grami. W przypadku BF-a poskutkowało to niestety niedopracowanym produktem.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły