Była minister cyfryzacji obejmie stanowisko członka zarządu Team Kinguin

SoSlowGamer

Była minister cyfryzacji obejmie stanowisko członka zarządu Team Kinguin

Na początku stycznia Anna Streżyńska została odwołana funkcji ministra cyfryzacji. Na dotychczas zajmowanym stanowisku dała się poznać jako twardy negocjator oraz osoba o wysokich kompetencjach i bardzo dużej znajomości technologii.

Była minister cyfryzacji obejmie teraz stanowisko członka zarządu w Team Kinguin.

W najbliższą środę (31.01.2018) odbędzie się konferencja z cyklu Kinguin&Friend z udziałem Anny Streżyńskiej. Podczas spotkania zostanie przedstawiony nowy projekt technologiczny, w którym pani Anna będzie brała udział. Kolejne punkty programu to m.in. dyskusja na temat esportu oraz metody wykorzystania technologii blockchain w tworzeniu świata gier.

Advertisement

Pani Annie życzymy sukcesów na nowym stanowisku.

Źródło: rp

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły