Capcom pyta graczy o kolejny remaster Resident Evil

Zbigniew Pławecki

Capcom pyta graczy o kolejny remaster Resident Evil

Capcom w swoich remake’ach nie kończy na Resident Evil 3. Japończycy już przygotowują się do kolejnej, odświeżonej wersji gry z cyklu RE.

Na azjatyckim rynku pojawiła się ankieta, w której Capcom pyta graczy, co by powiedzieli na kolejną odświeżoną grę z serii Resident Evil. Można udzielić jednej z 5 odpowiedzi, w tym wyrazić absolutny brak zainteresowania, jak i zainteresowanie tak wielkie, że gotowi jesteśmy kupić dla tej gry całą konsolę.

Advertisement

Nie wiadomo póki co, o którą konkretnie część serii chodzi. Może to być zarówno Resident Evil 4 jak i Resident Evil Code: Veronica, który pojawił się w tak zwanym międzyczasie. 

Zobacz: Resident Evil 3 – nie udało się pobić rekordów poprzednika na Steamie

A Wy chcielibyście kolejnego, odświeżonego Residenta, czy macie już dość?

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły