Stało się to, na co czekali fani polskiego esportu. Zarówno Illuminar Gaming jak i paTiTek w składzie G2 wygrali jedne z ważniejszych turniejów w swoich karierach.
Patryk “Patitek” Fabrowski został właśnie ogłoszony pierwszym zawodnikiem powstającej właśnie dywizji Valorant w G2 Esports. To 1. od dłuższego czasu Polak, którego zakontraktowała tak znana, zagraniczna organizacja.
Riot Games oficjalnie zapowiedziało esportową ligę w grę Valorant. Ignition Series, bo tak się właśnie nazywa, rozpocznie się już w tym miesiącu i rozegra się w trzech regionach.
Ardiis, jest jednym z obiecujących zawodników na e-sportowej scenie Valorant. Niestety okazało się, że starający się o miano profesjonalisty gracz, został przyłapany na oszukiwaniu i ustawianiu meczów.
Przez kilka ostatnich dni trwał turniej European Brawl w grze Valorant, organizowany przez G2 Esport. Wygrała w nim reprezentacja krajów nordyckich. Jednak nie zrobili tego w do końca uczciwy sposób.
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że gra Valorant powstawała częściowo z myślą o aspekcie esportowym. To produkcja niemal stworzona po to, aby organizować wielkie, międzynarodowe turnieje i ligi, w czym Riot Games się specjalizuje. Jednak początkowo gra zostanie potraktowana bardziej…