Coraz częściej dochodzi do sytuacji, gdy to gracze biorą sprawy w swoje ręce i odwalają za darmo to co powinni zrobić za pieniądze deweloperzy. Tym razem twórcy jednego z prywatnych serwerów przenieśli grę na Unreal Engine 5.
Gdzie deweloper nie może tam modderzy załatwią sprawę. Dzięki grupie zapaleńców Cyberpunk 2077 w końcu doczeka się trybu dla wielu graczy. Projekt CyberMP jest na zaawansowanym etapie.
W tym tygodniu Epic Games rozdaje graczom za darmo The Falconeer. Natomiast na GOG do zdobycia jest The First Templar – Special Edition. Szczegóły poniżej.
Capcom Next już za nami, japońska firma oficjalnie potwierdziła kolejną odsłonę serii Resident Evil. Co więcej, Dead Rising Deluxe Remaster zostanie wydany w polskiej wersji językowej.
Polski wydawca gier, firma Cenega ogłosiła, że Farming Simulator 25 trafił oficjalnie do jej planu wydawniczego. Pudełkowa wersja gry na różne platformy trafi do sprzedaży już 25 listopada.