Gdy ktoś zapyta jakie są Wasze plany na kolejne tygodnie śmiało możecie powiedzieć, że będziecie grać w Tomb Raider. Teraz nadarza się ku temu okazja bo twórcy gry udostępniają dwie części serii zupełnie za darmo.
I tak pierwszy z dwóch tygodni kwarantanny dobiega powoli do końca. Wielu z Was może doskwierać niesamowita nuda. Mamy na to remedium w postaci dwóch gier za darmo. Tym razem są to Mable and The Wood oraz Deiland.
Trwa akcja #zostanwdomu i jeżeli nie macie potrzeby to faktycznie lepiej nie wychodzicie. Akcję popierają również twórcy World of Tanks i wszystkim graczom przyznają dwa tygodnie konta premium za darmo.
I stało się nadszedł długo oczekiwany czwartek a wraz z nim wjeżdża kolejna gra za darmo. Zgodnie z zapowiedzią tym tygodniu jest grubo. Do zgarnięcia Watch Dogs oraz The Stanley Parable.
Przez najbliższe 2 tygodnie każdy ma okazję całkowicie za darmo zdobyć grę Goat of Duty. To parodia popularnych strzelanek, w której wcielamy się w kozy wyposażone w mordercze bronie.
Na zewnątrz trwa epidemia koronawirusa, a w sieci trwa akcja #zostanwdomu, która zachęca do niewychodzenia i minimalizowania ryzyka infekcji. Do akcji przyłączył się także GOG udostępniając za damo aż 27 gier.
W przyszły weekend radzimy zostać w domu i grać w Assassin’s Creed Odyssey, który Ubisoft udostępnia za darmo. Nie jest to oczywiście jedyna niespodzianka, wiele gier wydawcy możecie kupić taniej w ramach wyprzedaży.