Potwierdzają się informacje o tym, że istnieje mobilne League of Legends. W Internecie ukazały się pierwsze fragmenty rozgrywki w LoL-a na telefonach komórkowych.
Denuvo to jedno z najpopularniejszych zabezpieczeń DRM, które jednocześnie jest utrapieniem legalnych graczy. Teraz trafi również do gier mobilnych, by denerwować nas jeszcze bardziej.
Jak zdenerwować dziesiątki tysięcy użytkowników jedną, małą aktualizacją? Nie, nie mówię o Fortnite – tym razem to Spotify namieszało. Z najnowszej wersji apki na Androida zniknęła pewna bardzo lubiana funkcja.
Od dawna mówiło się o tym, że Huawei pracuje nad własnym systemem operacyjnym, który mógłby być konkurencją dla Androida. Z czasem firma sama to potwierdziła, ale wciąż brakowało szczegółów. Dzisiaj oprogramowanie zostało oficjalnie zaprezentowane. Oto HarmonyOS.
W najnowszych kartach graficznych Radeon RX 5700 AMD wykorzystało nową architekturę o nazwie RDNA. Co ciekawe, w przyszłości trafi ona również do produktów Samsunga. Chodzi przede wszystkim o smartfony.
Jeśli mieliście dosyć wszelkiego rodzaju filtrów na Instagramie, a szczególnie zabiegów jak popularne ostatnio postarzane przez FaceApp, to niedługo pojawi się kolejny powód do Waszego niezadowolenia. Instagram testuje wykorzystanie funkcji przypominającej green screen.
Może zabrzmi to nieco jak bazowanie na stereotypach, ale pierwsze skojarzenie związane z Chinami to podróbki. Mówi się, że naśladownictwo to najwyższa forma uznania. Co więc sądzić o… podróbkach telefonów Huawei?
To już oficjalne. Apple zapłaci miliard dolarów za część biznesu Intela. Jednak nie chodzi o departament odpowiedzialny za procesory lub karty graficzne. Apple kupuje dział, który pracował nad modemami mobilnymi 5G.
Pokemony to jedna z najbardziej znanych i lubianych marek na świecie. Niestety, nie jest zbyt dobrze reprezentowana na urządzeniach mobilnych. Poza Pokemon Go nie ma praktycznie żadnej gry godnej uwagi. Zmienić może to Pokemon Masters, które wkrótce ma zadebiutować.
Trwają negocjacje na temat przejęcia przez Apple jednego z działów Intela. Firma z Cupertino ma zapłacić ponad miliard dolarów i tym samym przyśpieszyć prace nad własnym modemem 5G. Nowy moduł miałby trafić do kolejnej wersji iPhonów już w przyszłym roku.