Po 11 latach FarmVille zniknie z Facebooka. Podobny los spotka również inne popularne gry przeglądarkowe, ma to związek z zakończeniem wsparcia dla Adobe FlashPlayer.
Bandai Namco ogłosiło, że jeszcze w tym roku na urządzenia z systemem Android i iOS trafi Pac-Man Geo. Nowa gra zmieni mapy świata w plątaninę labiryntów.
Wczoraj informowaliśmy was o pozwie jaki złożyło Apple przeciwko Epic Games, twierdząc, że twórcy Fortnite okradli platformę. Teraz Tim Sweeney skomentował sytuację odbijając piłeczkę.
Walka pomiędzy Epic i Apple trwa i przypomina kłótnie dzieciaków w piaskownicy. Różnicą polega na tym, że nie chodzi o zabawki tylko grube miliony. Teraz Apple pozwało Epic Games za naruszenie warunków umowy.
Epic Games złożyło wniosek do sądu o przywrócenie Fortnite na App Store po tym jak liczba graczy na iOS spadła o ponad 60%. Platforma Apple gromadziła ponad 116 milionów graczy Fortnite.