Cyberpunk 2077 dołącza do IGN Summer of Gaming

Tomasz Alicki

Cyberpunk 2077 dołącza do IGN Summer of Gaming

CD Projekt Red przyniesie najświeższe informacje na temat swojej gry. 

Z tegorocznym E3 odwołanym dwukrotnie gracze czuli sporą pustkę jeżeli chodzi o eventy gamingowe. Wypełnić ma ją organizowane przez IGN Summer of Gaming.

Advertisement

Zobacz: Cyberpunk 2077 – nowe fragmenty gameplayu. To będzie murowany hit

Redakcja poinformowała dzisiaj, że wśród licznych wydawców, takich jak 2K, Square Enix, SEGA czy Bandai Namco, pojawi się również CD Projekt Red z jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku.

Czerwcowe wydarzenie online da szansę wielu firmom na zaprezentowanie gier, których nie będą mieli okazji pokazać na E3. Z nową generacją na horyzoncie możemy na pewno spodziewać się zapowiedzi next genowych tytułów. Więcej szczegółów odnośnie tego eventu mamy poznać już niedługo.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły