Deathloop na nowym zwiastunie z A State of Play

Zbigniew Pławecki

Deathloop na nowym zwiastunie z A State of Play

Deathloop doczekało się kolejnego zwiastuna. Tym razem prezentacja była częścią nowego State of Play. Gra ukaże się w maju tego roku.

Jeśli brakowało Wam strzelanek w klimatach Jamesa Bonda i lat 60/70, Deathloop może być grą dla Was. Odpowiedzialne za nią Arkane Studios przygotowało grę specjalnie dla miłośników grania po sieci – Deathloop zaprojektowano z myślą o rozgrywce PvP. Jeden z graczy ma wyeliminować wszystkie cele w danej lokacji, drugi – musi mu to uniemożliwić. Wszystko to podlano sosem rodem z gier takich jak GTA: Vice City czy No One Lives Forever.

Advertisement

Jak Wam się podoba taka konwencja?

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły