GRY

Do Fortnite powrócił tryb 50 vs 50

SoSlowGamer

Do Fortnite powrócił tryb 50 vs 50

Zespół Fortnite na Twitterze ogłosił, że tryb 50 vs 50 znowu jest dostępny. Przeciwieństwie do trybu free-for-all gdzie każdy walczy przeciwko wszystkim, tutaj walczymy drużynowo o dominację nad mapą.

Po praz pierwszy tryb 50 vs 50 został zapowiedziany w 2017 i mogliśmy z niego korzystać do grudnia. Po przerwie powrócił w kwietniu jednak dość szybko został usunięty z powodu problemów związanych z obsługą kont.

Komunikat z Twittera:

Advertisement

Teraz miejmy nadzieję, że powraca już na dobre i będziemy mogli się nim cieszyć bez obaw, że znowu zniknie.

W ostatnim czasie bardzo dużo dzieje się w świecie Fortnite. Rozpoczął się 4 sezon oraz byliśmy świadkami wielkiego crossoveru z uniwersum Marvela. W ramach tego wydarzenia gracze mogą na mapie odnaleźć rękawicę Infinity Gauntlet, która zmienia posiadacza w Thanosa. Chyba nie trzeba tłumaczyć, że w tej postaci można siać niezłą rozpierduchę?

Dla przypomnienia zapowiedź tego trybu rozgrywki:

[you tube=sZcuF1T4Vxw]

Do zobaczenia w walce!

Źródło: ign

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły