Half-Life 3: GabeN sugeruje rozpoczęcie prac nad grą?

SoSlowGamer

Half-Life 3: GabeN sugeruje rozpoczęcie prac nad grą?

Na temat Gabe’a Newella, Half-Life 3 oraz Valve powstało już wiele artykułów, memów i innych materiałów. Chcemy wierzyć, że kiedyś gra powstanie i zobaczymy jak zakończą się przygody Gordona Freemana. Niedawne wystąpienie szefa Vlave przed pracownikami może przywrócić nadzieję na to, że Half-Life 3 ujrzy w końcu światło dzienne.

Szef Valve Gae Newell wystąpił niedawno przemowę przed pracownikami, w której mówi:

Advertisement

Może pewnego dnia cyfra dwa doprowadzi nas do innej cyfry lśniącej na wzgórzu.

Zobacz: Steam – letnia wyprzedaż w końcu ruszyła

Wypowiedź znajdziecie w poniższym materiale ok 4:20 minuty.

Zobacz: Valve zaprezentowało nową wersję Steam. Jak się Wam podoba?

Oczywiście trójeczka nie dotyczy tylko Half-Life, gracze oczekują także innych tytułów, które nie doczekały się jeszcze trzeciej części. Nadal czekamy na Portal 3, Left for Dead 3, Team Fortness 3. Dla bezpieczeństwa nie robię sobie nadziei.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły