Halo Infinite – dostaniemy kilka kampanii dla jednego gracza?

SoSlowGamer

Halo Infinite – dostaniemy kilka kampanii dla jednego gracza?

Wygląda na to, że Halo Infinite zaoferuje graczom nie jedną, ale kilka kampanii dla jednego gracza. Do takich wniosków można dość na podstawie opublikowanej grafiki jaka wyciekła z testowej wersji multiplayer.

Screen jaki trafił do sieci przedstawia menu z wyborem trybu gry. Warto zwrócić uwagę, że zamiast słowa kampania napisane jest kampanie – liczba mnoga.

Advertisement

Byłoby to zgodne z zapowiedziami deweloperów, którzy wspominali kiedyś, że Halo Infinite ma być platformą pod różne doświadczenia i nowości. Możliwe, że podczas premiery dostaniemy jedną kampanię a w kolejnych miesiącach czy latach będą dodawane kolejne. Czy darmowe czy płatne, to już inna sprawa.

Zobacz: FIFA 22 – zwiastun prezentuje nową technologię, która jest rewolucją

Deweloperzy wiedzą co udostępnili w wersji testowej i prosili graczy zajmujących się data miningiem, żeby nie publikowali informacji na temat trybu single player.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły