GRY

I Ty możesz przetestować Panorama UI! Ruszyły beta-testy nowego interfejsu CS:GO

Zbigniew Pławecki

I Ty możesz przetestować Panorama UI! Ruszyły beta-testy nowego interfejsu CS:GO

Spekulacje jakie wybuchły po znalezieniu w plikach CS:GO śladów nowego GUI o nazwie Panorama okazały się prawdziwe! Pierwsi betatesterzy, a co ważniejsze – sami developerzy – potwierdzają testy nowego wyglądu menu gry.

Na szczęście wejście w szeregi beta testerów CS:GO nie jest trudne, choć oczywiście należy się liczyć z wieloma problemami – w końcu operujemy na wstępnej, nie do końca gotowej do normalnego użytkowania wersji gry. Aby sprawdzić Panoramę należy wejść we Właściwości gry na Steam, otworzyć zakładkę Beta i wybrać najnowszą wersję, a następnie zrestartować klienta Steam. Nowe GUI można podziwiać grając z botami oraz w sesjach treningowych. Data oficjalnego wypuszczenia Panoramy nie jest jeszcze znana. Podzielcie się w komentarzach swoimi wrażeniami z testów.

PS. Oczywiście dołączone zdjęcie jest humorystyczne, ale informacja – jak najbardziej prawdziwa.

Advertisement

Źródło: Twitter

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły