Nintendo zapowiedziało coś nowego!

SoSlowGamer

Nintendo zapowiedziało coś nowego!

Zgodnie z przewidywaniami Nintendo zapowiedziało nowy gadżet jaki trafi do portfolio filmy. Jednak każdego kto liczył na Switch 2 spotka przykre zaskoczenie.

Plotki na temat Switch 2 krążą w sieci już od jakiegoś czasu. W zeszłym tygodniu dzięki jednemu z producentów akcesoriów dowiedzieliśmy się jak ma wyglądać Switch 2. Wszystko wskazywało na to, że kwestią czasu jest oficjalna zapowiedz nowej konsoli. Japończycy jednak zaskoczyli graczy w inny sposób.

Advertisement

Amerykański oddział firmy poinformował, że Nintendo nawiązało współpracę z LEGO. Dzięki temu w październiku na półki sklepowe trafi zestaw z repliką Game Boya. Wygląda na to, że produkcja zestawu nadal trwa. Poza miesiącem premiery na razie nie ujawniono więcej szczegółów.

Trzeba przyznać, że Nintendo to jednak niezłe śmieszki.

 

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły