Para staruszków grała w Super Mario Kart 64. Codziennie od prawie 20 lat

orson_dzi

Para staruszków grała w Super Mario Kart 64. Codziennie od prawie 20 lat

Różne pary mają swoje różne zwyczaje. Ale ten praktykowany przez dwójkę staruszków jest bliski naszemu sercu.

Zdjęcie starszej pary grającej w salonie w Mario pojawiło się ostatnio na Reddicie. Zamieścił je ich syn. Fotografia nie jest nowa, bo taka sama została opublikowana przez tę samą osobę na Instagramie w 2014 roku.

Advertisement

Otóż para staruszków gra codziennie rano w Super Mario Kart 64 z prostego powodu – przegrany robi poranną herbatę. Żeby było ciekawiej, ten rytuał jest powtarzany codziennie od 2001 roku.

Zdjęcie oczywiście bardzo spodobało się Internautom i w ciągu 3 dni miało już ponad 120 tys. polubień. Ciężko się temu dziwić, nam też się podoba!

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły