Po blisko roku od premiery PlayStation 5 zostało złamane

Tomasz Alicki

Po blisko roku od premiery PlayStation 5 zostało złamane

Znany w społeczności haker zrobił Sony niemałą niespodziankę, łamiąc zabezpieczenia PlayStation 5.

W piątek mija dokładnie rok od premiery PlayStation 5. Od końcówki zeszłego roku na konsoli pojawiło się kilka dobrych gier i zapowiedziano co najmniej drugie tyle. Teraz przyszedł czas na nieco mniej pozytywne osiągnięcie.

Advertisement

Zobacz: Konami opóźniło kolejną aktualizację eFootball i zwraca pieniądze za DLC

Użytkownik o nicku @theflow0 na Twitterze pochwalił się ostatnio dostępem do trybu deweloperskiego na PS5. Oznacza to, że udało mu się złamać zabezpieczenia konsoli. Wcześniej tego samego dokonał z PS Vitą i pomógł przy analizie zabezpieczeń PS4.

Wygląda na to, że theflow nie planuje upubliczniać swoich osiągnięć. Pokazał jedynie, że udało mu się tego dokonać. Może więc po prostu wrócić do swojej codziennej pracy albo swoją metodą podzielić się z Sony, za co zostanie prawdopodobnie odpowiednio wynagrodzony.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły