Rocket League – startuje Sezon 1. i formuła free to play

Zbigniew Pławecki

Rocket League – startuje Sezon 1. i formuła free to play

Deweloperzy Rocket League oficjalnie ogłaszają start Sezonu 1 jako free to play. Wiąże się to z pojawieniem się w grze nowej zawartości.

23 września Rocket League podsumuje okres przejścia na model free to play, wraz ze startem pierwszego sezonu rozgrywek. W związku z tym, gracze otrzymają nowy pojazd – SUV Harbringer. Oprócz tego autorzy obiecali wprowadzenie już od tego tygodnia nowych wyzwań, podzielonych na codzienne, tygodniowe oraz sezonowe. 

Advertisement

Rocket League

Jeśli natomiast kręci Was esportowe podejście, możecie wziąć udział w systemie turniejowym dla amatorów. Nagrodami w nich będą skiny i inne elementy kosmetyczne. Oprócz tego, gracze otrzymają nowy Rocket Pass.

Przy okazji przypominamy, że przejęcie Psyonix przez Epic Games oznacza, że gra będzie dostępna tylko w Epic Games Store. Jeśli natomiast już posiadacie wersję ze Steama, to aby grać dalej, musicie założyć konto w sklepie Epica.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły