Sony dogadało się z Microsoftem w sprawie Call of Duty

SoSlowGamer

Sony dogadało się z Microsoftem w sprawie Call of Duty

W związku z wykupieniem Activision Blizzard przez Microsoft nie było do końca wiadomo jakie będą losy popularnej serii Call of Duty na konsolach Sony. Na szczęście obie firmy dogadały się ze sobą i posiadacze PlayStation mogą spać spokojnie.

Według informacji przekazanych przez Phila Spencera za pośrednictwem Twittera, Microsoft zawarł porozumienie z PlayStation. Dzieki temu po przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft, seria Call of Duty nadal będzie dostępna na konsolach Sony. Nie są jednak znane żadne szczegóły porozumienia. Nie wiemy zatem na jaki okres zostało ono zawarte i ilu kolejnych gier serii będzie dotyczyło. Po długiej batalii sądowej FTC przegrało sprawę przeciwko Microsoftowi, tym samym przejęcie Activision Blizzard jest już możliwe.

Advertisement

Czy to dobrze, czy źle przekonamy się zapewne po jakiś czasie.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły