Sony odwołuje pokaz gier na PlayStation 5

Zbigniew Pławecki

Sony odwołuje pokaz gier na PlayStation 5

W tym tygodniu miał się odbyć pierwszy, duży pokaz gier na PlayStation 5. Na 3 dni przed wydarzeniem Sony zdecydowało się odwołać prezentację.

Informacja o odwołaniu pokazu została przekazana za pośrednictwem konta PlayStation na Twitterze. Jak można wywnioskować z umieszczonej tam grafiki, sytuacja podyktowana jest protestami i zamieszkami przetaczającymi się obecnie przez praktycznie całe Stany Zjednoczone.

Advertisement

W ogłoszeniu możemy przeczytać:

“Zdecydowaliśmy się przełożyć event PlayStation 5, zaplanowany na 4 czerwca.

Rozumiemy, że gracze na całym świecie są podekscytowani perspektywą zobaczenia gier na PS5, ale nie czujemy, żeby to był najlepszy moment na świętowanie. Teraz chcemy się usunąć w cień i pozwolić by ważniejsze głosy zostały usłyszane”

Co sądzicie o decyzji Sony?

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły