S.T.A.L.K.E.R. – mod MISERY w wersji 2.2 już jest!

Szymon Nocoń

S.T.A.L.K.E.R. – mod MISERY w wersji 2.2 już jest!

Nie tak dawno informowaliśmy o nadchodzącej wersji 2.2 jednej z najlepszych modyfikacji do gry S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci. Dosłownie parę dni temu ujrzała ona ostatecznie światło dzienne. Co zaserwowali nam twórcy? Czy warto będzie wrócić do czarnobylskiej zony?

Przy okazji niedawnej informacji opublikowano także stosowny zwiastun, który możecie obejrzeć TUTAJ. Przechodząc od razu do konkretów, twórcy zaserwowali nam przyjemnie wyglądający zestaw powiększony:

  • możliwość rozbierania znalezionych fantów
  • naprawianie przedmiotów
  • nowe tekstury broni
  • nowe tekstury mutantów
  • nowy zestaw dźwięków
  • poprawa zachowania sztucznej inteligencji
  • usunięto minimapę oraz wskaźnik ilości amunicji (immersja FTW)
  • apteczki i inne lekarstwa działają wolniej
  • zmodyfikowano działanie broni, w wielu aspektach
  • jedzienie oraz bandaże nie będą regenerować paska życia
  • trzy, grywalne klasy postaci
  • nowe rodzaje broni i przedmiotów
  • nowe warunki pogodowe
  • latarki oraz baterie
  • możliwość gotowania

Modyfikacje pobierzecie w serwisie moddb pod TYM linkiem.

Advertisement

Powiedziałem wejdź, nie stój tam.

Źródło: stalker.pl

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły