Ruszyła wyprzedaż na Steamie. Mnóstwo gier w niższych cenach

Damian Jaroszewski

Ruszyła wyprzedaż na Steamie. Mnóstwo gier w niższych cenach

Na Steamie ruszyła kolejna wyprzedaż gier. Tym razem została ona zorganizowana z okazji Złotego Tygodnia, czyli serii czterech japońskich świąt narodowych, dzięki którym mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni mają kilka dni wolnego.

Właśnie dlatego na wyprzedaży znajdziemy przede wszystkim gry japońskie lub kojarzące się z tym krajem. Wśród przecenionych produkcji znajdziecie między innymi:

Pełną listę przecenionych gier znajdziecie na Steamie. Promocja trwa do poniedziałku do godziny 18:00 czasu polskiego!

Advertisement
Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły