ban w grze

Gracz z banem na czat w Runescape wniósł sprawę do sądu. Uważa, że złamano „wolność wypowiedzi”
Wiadomości

Gracz z banem na czat w Runescape wniósł sprawę do sądu. Uważa, że złamano „wolność wypowiedzi”

Zbigniew Pławecki
Advertisement
Advertisement