banowanie graczy

Sony chce by obserwatorzy gier decydowali o banach. I będzie pobierać za to pieniądze
Wiadomości

Sony chce by obserwatorzy gier decydowali o banach. I będzie pobierać za to pieniądze

Zbigniew Pławecki
Advertisement
Advertisement