Barcelona

Liga hiszpańska organizuje turniej w Fifie. Barcelona i Real mają już swoich reprezentantów
Esport

Liga hiszpańska organizuje turniej w Fifie. Barcelona i Real mają już swoich reprezentantów

Tomasz Alicki
Advertisement
Advertisement