Nie mamy dobrych wiadomości dla fanów serii Battlefield. Wygląda na to, że szósta część będzie pozbawiona kampanii dla jednego gracza. Dostępny będzie wyłącznie tryb wieloosobowy.
Z nowych ogłoszeń o serii Battlefield póki co wiemy więcej o wersji mobilnej niż “zwykłej”. Ta druga jednak ma, według przecieków, być bardzo “konsolowa”.
Wygląda na to, że kluczową rolę w nadchodzącym Battlefield 6 mogą odegrać katastrofy naturalne takie jak wybuchy wulkanów czy tornada. miałby one niszczyć zabudowania oraz inne struktury na mapie.
Jeżeli z niecierpliwością oczekujecie kolejnej odsłony serii Battlefield to może okazać się, że nie będziecie długo czekać. Według najnowszych przecieków prezentacja nowej gry ma nastąpić jeszcze w maju tego roku.