To, czego nie udało się pokazać na zeszłorocznym BlizzConie, być może stanie się faktem w tym roku. Według plotek krążących po Twitterze. Blizzard ma pokazać w końcu Diablo 4 i Diablo II Remastered.
Ostatnie kontrowersje wokół Blizzarda z pewnością nie przysłużyły się firmie. Wiele osób nawołuje do bojkotu marki, a niektórzy wręcz nakłaniają do usuwania kont Battle.net. Jednak zamieć śnieżna nie chce się poddawać. Szykują dwie wielkie zapowiedzi, dzięki którym gracze mają zapomnieć…
Wszyscy wiemy, jak skończył się zeszłoroczny BlizzCon. Powiedzieć, że był on wielką klapą, to jak nic nie powiedzieć. Blizzard do tej pory sprząta zgliszcza po tej katastrofie. Czy w tym roku będzie inaczej? Wiele na to wskazuje. Jest spora szansa…