Co parę tygodni, a nawet dni powraca temat kontynuacji horroru Silent Hill, którą ma tworzyć polski Bloober Team. Tym razem sprawę skomentował szef studia, Piotr Babieno.
Tegoroczne rozdanie Digital Dragon zostało zdominowane przez The Medium, gra zdobyła aż trzy nagrody. Wśród nagrodzonych m.in. Ghostrunner. Szczegóły poniżej.
Według najnowszych doniesień polskie studio Bloober Team pracuje właśnie nad Silent Hill 2 remake. Gra ma zwierać nowe zadania i zagadki oraz nowe zakończenia fabularne. Tytuł ma być czasowo na wyłączność dla PlayStation.
Niedawno do sieci trafiła informacja, że polskie studio Bloober Team podpisało z Konami umowę. Od razu pojawiły się plotki, że studio specjalizujące się w horrorach zajmie się produkcją nowego Silent Hill.