Już teraz każdy z Was może całkowicie za darmo pobrać i przez kilka dni wypróbować otwartą betę gry Resident Evil Resistance. To asynchroniczny multiplayer, który może być ciekawych zapełniaczem czasu w trakcie kwarantanny.
Już za kilka dni premiera Resident Evil 3, ale nie oznacza to, że Capcom nie pracuje nad kolejnymi, pełnoprawnymi odsłonami. Nowa część ma być czymś zupełnie nowym dla serii, co może wręcz wkurzyć niektórych graczy.
Dopiero co tydzień temu cieszyliśmy się na myśl o grze w otwartą betę Resident Evil Resistance – asymetryczny, multiplayerowy spinn off serii Resident Evil. Okazuje się jednak, że będziemy musieli poczekać nieco dłużej.
Kilka dni temu na Steamie pojawiła się wersja demonstracyjna Resident Evil 3. Część graczy zaczęła analizować kod dema i odkryli kilka ciekawych informacji na temat pełnej wersji. Poznaliśmy między innymi dostępne poziomy trudności.
Premiera Resident Evil 3 Remake zaplanowana jest na 3 kwietnia, jednak to nie przeszkadzało modderom na stworzenie nagiego moda, który działa w demie gry i ma działać w pełnej wersji.
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią na wszystkich platformach pojawiła się wersja demonstracyjna gry Resident Evil 3. To oznacza, że każdy może sprawdzić, jak będzie prezentował się remake prawdopodobnie najbardziej kultowej odsłony serii.
Jeśli nie możecie się doczekać premiery Resident Evil 3 i Resident Evil: Resistance, to mamy świetne informacje! Jeszcze w tym tygodniu na Steamie pojawi się wersja demo produkcji dla pojedynczego gracza, a niedługo później beta trybu sieciowego.
Sony udostępniło materiał porównujący Resident Evil 3 Remake z pierwowzorem. Remake gry jest nastawiony na akcję, dzięki czemu w grze pojawił się mechanizm perfekcyjnego uniku. Zobacz film.