Geralt nie ma możliwości odpocząć na wiedźmińskiej emeryturze. Najpierw Biały Wilk został zaproszony do pojedynków w Soul Calibur VI, a już w przyszłym miesiącu sięgnie po srebrny miecz i stanie do walki przeciwko potworom w Monster Hunter: World.
Wielu graczy bardzo ucieszyła wiadomość, że Capcom przygotowuje remake kultowego Resident Evil 2. Niestety kolejne wieści na temat tej produkcji nie są już tak optymistyczne.
Kojarzycie Mega Mana? To jedna z najstarszych serii gier, która zadebiutowała w 1987 roku na konsoli NES, a w japońskim oryginale nazywała się Rockman. Jej ostatnia część wyszła w (minionym już) roku na wszystkie większe platformy.
Ekipa Capcom w pocie czoła pracuje nad remakiem Resident Evil 2. Ten klasyczny horror otrzyma zupełnie nowe życie w zupełnie nowym wydaniu. Nie oszukujmy się jednak, że chodzi o fanów. Deweloper zarobi na tym tyle, że postanawia przywrócić do życia…
Mieliśmy już crossover Monster Hunter: World z Wiedźminem 3, więc teraz Capcom stawia na kolejne uniwersum. W grze powalczymy za pomocą oręża i sprzętu znanego z serii Assassin’s Creed.
Capcom czeka pracowity początek roku. Na rynek wejdą trzy gry. Dwie zupełnie nowe oraz Onimusha: Warlords, która zostanie przypomniana młodszym graczom oraz rozbudzi wspomnienia tych starszych.
Już wkrótce fani Monster Hunter: World oraz Wiedźmina 3 będą mogli cieszyć się ciekawym cross-overem obu tytułów. Został on właśnie oficjalnie zapowiedziany przez twórców obu gier.