Jakiś czas temu CD Projekt potwierdził, że w Cyberpunk 2077 zagramy również w trybie multiplayer. Z wypowiedzi jednego z pracowników firmy możemy dowiedzieć się, że tryb dla wielu graczy może być powiązany z główną fabułą gry.
Tworząc gry twórcy mogą pokusić się o pewnie ułatwienia i drogi na skróty. Jeden ze sposobów to zadania generowane proceduralnie, czyli przez algorytm. Ale nie w przypadku CD Projekt RED. W nadchodzącym Cyberpunk 2077 każde zadanie zostanie stworzone manualnie.
Mało która firma potrafi utrzymywać tak wysokie zainteresowanie swoją grą, jak właśnie CD Projekt RED. Polacy co jakiś czas raczą nas nowymi materiałami i informacjami. Teraz opublikowali kilkuminutowe wideo, na którym pokazują kulisy powstania ostatniego trailera.
CD projekt RED wykazał się dobrym refleksem i sporą kreatywnością. Dział marketingu, po wczorajszej prezentacji nowych iPhone’ów, zrealizował RTM (real-time marketing) w najlepszym wydaniu. Już wiemy, kto zaprojektował nowy aparat telefonu z nadgryzionym jabłkiem.
Fanom czekającym na nowego Cyberpunka udało się “wyciągnąć” z twórców kolejną ciekawą informację. Tym razem CD Projekt RED uchylił rąbka tajemnicy na temat podróży po świecie gry.
O sukcesie pracy nad projektami stanowi również dobry podział obowiązków. CD Projekt w tej kwestii działa po mistrzowsku. Według najnowszych informacji deweloperzy pracujący nad grą zostali podzieleni na ekipy odpowiedzialne za główny wątek fabularny oraz zadania poboczne.
CD Projekt Red zdradził kilka nowych informacji na temat craftingu i tworzenia potrzebnych przedmiotów w Cyberpunk 2077. Co więcej deweloper udostępnił również nowy zrzut ekranu prezentujący motocykl Yaiba Kusanagi inspirowany takimi hitami jak Akira i Ghost in The Shell.
Do tej pory przedstawiciele CD Projekt RED mówili, że tryb multiplayer w Cyberpunk 2077 jest rozważany, ale jednocześnie cały czas nie jest pewny. Aż do dzisiaj. Właśnie na oficjalnym koncie CDPR na Twitterze potwierdzono, że dostaniemy tryb dla wielu graczy.
Zaprezentowany kilka dni temu gameplay z Cyberpunk 2077 wywołał lawinę dyskusji. Gracze rozmawiają nie tylko na temat grafiki w grze, ale także o cutscenkach. Te mają być w całości prezentowane z perspektywy pierwszej osoby.