Trzecim przystankiem SUPER GAME e-sport w aktualnym sezonie jest Konin. Turniej odbędzie się 6 i 7 października w Obiekcie Rekreacyjno-Sportowym “Rondo”.
Wszystkich drżących o przyszłość Intel Extreme Masters w Polsce pragniemy uspokoić. Impreza zostanie z nami jeszcze na co najmniej kilka lat, a miasto chce zacieśnić współpracę.
Z drużyny, która miała problemy komunikacyjne w zespół, który we wspaniałym stylu wygrał ESL One New York. Droga, którą pokonało mousesports w ostatnich miesiącach jest fenomenalna, a ważną częścią tej zmiany jest Polak – Snax.
Światowa czołówka sceny CS:GO nie ma w tym tygodniu chwili wytchnienia. Dopiero co zakończył się londyński Major, a już wiele spośród grających tam drużyn przeniosła się na drugą stronę globu i bierze udział w ESL One New York. My wróćmy…
Finałowe spotkanie londyńskiego Majora zanosiło się na epicką walkę dwóch najlepszych drużyn CS:GO na świecie. Apetyty widzów nie zostały jednak zaspokojone, bo finał zakończył się szybciej, niż oczekiwano.
W pierwszym półfinałowym spotkaniu amerykańsko-brazylijskie MIBR starło się z przedstawicielami Europy Środkowo-Wschodniej z NA`VI. Choć gracze MIBR starali się dzielnie walczyć o utrzymanie w turnieju, musieli uznać wyższość przeciwników.
Starcie tytanów, CS-owe El Classico – różnymi mianami zwykło się nazywać mecze pomiędzy Astralis a FaZe Clan. Jedno jest pewne – zawsze stoją na najwyższym, światowym poziomie i tak samo było tym razem.
W 3. ćwierćfinale londyńskiego Majora długo zanosiło się na podobny przebieg jak w czwartkowych spotkaniach. A mimo to, choć ostatecznie wygrał faworyt, to mimo wszystko emocji nie brakowało.