Cyberpunk 2077 zaliczył kilka opóźnień. Ostatnie z nich okazało się na korzyść konsolowych wersji, które według CDPR działają teraz zaskakująco dobrze. Nie powinno więc dziwić, że przez to opóźnienie będą miałby DLC i rozszerzenia do gry.
CD Projekt Red potwierdziło, że Cyberpunk 2077 będzie zawierał przynajmniej kilka darmowych DLC. Informacja została potwierdzona bezpośrednio na profilu gry na Twitterze.
Cyberpunk 2077, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zadebiutuje za 5 miesięcy, we wrześniu 2020 roku. Ale już dzisiaj wiemy, że CD Projekt RED ma w planach DLC. Będzie ich co najmniej tyle, co w Wiedźminie 3.
Do tej pory przedstawiciele CD Projekt RED mówili, że tryb multiplayer w Cyberpunk 2077 jest rozważany, ale jednocześnie cały czas nie jest pewny. Aż do dzisiaj. Właśnie na oficjalnym koncie CDPR na Twitterze potwierdzono, że dostaniemy tryb dla wielu graczy.