Ostatnie spekulacje okazały się prawdziwe. W Cyberpunk 2077 pojawi się tryb wieloosobowy. Zostało to potwierdzone, że Adama Kicińskiego – prezesa polskiej firmy.
Przez wiele miesięcy mówiło się, że Cyberpunk 2077 będzie miał tryb multiplayer. Jednak w ostatnim czasie temat niemal całkowicie ucichł. Ale niesłusznie. Polska gra nadal może mieć jakąś formę rozgrywki dla wielu graczy.