Wielu fanów Battlefield 2042 niestety opuściło serwery tej gry i czeka na lepsze jutro. Może ono prędko nie nadejść, ale powoli poznajemy za to plany twórców.
Petycja domagająca się zwrotu pieniędzy za Battlefield 2042 zebrała już ponad 40 tysięcy głosów. Gracze oskarżają EA o udostępnianie fałszywych reklam oraz wypuszczenie niegrywalnej produkcji co jest kpiną z klientów.
Nieraz byliśmy świadkami jak gry, które nie cieszyły się specjalnie ciepłym przyjęciem, błyskawicznie trafiały na promocje. Ale Battlefield 2042 to chyba nowy rekord.
EA i DICE po raz pierwszy ogłosiły darmowy weekend z Battlefield 2042. Od dzisiaj aż do 20 grudnia możecie pobrać i grać bezpłatne w najnowszą odsłonę serii BF.