Nie używajcie Internet Explorera! Przez niego można przejąć kontrolę nad PC-tem
Jeśli jakimś cudem nadal korzystacie z Internet Explorera, to lepiej czym prędzej z niego zrezygnujcie. Google i Microsoft właśnie odkryły nowy błąd w przeglądarce internetowej, który pozwala na przejęcie kontroli nad całym komputerem.