OpTic Gaming zdyskwalifikowane z ELEAGUE
Wkrótce rusza kolejny sezon ELEAGUE. W zawodach miała wziąć udział drużyna OpTic Gaming, która trafiła do grupy D razem z Astralis i SK Gaming. Jednak ostatnie zmiany w składzie sprawiły, że organizacja została zdyskwalifikowana. OpTic znalazło się wśród 12 drużyn,…